طراحی و ساخت انواع ربات های صنعتی و پزشکی

طراحی و ساخت انواع ربات های صنعتی و پزشکی

شرکت دانش بنیان ربات سازان آماده ارائه خدمات طراحی و ساخت انواع ربات های صنعتی برای کاربردهای خاص می باشد. این ماشین آلات می توانند از یک محور و بیشتر داشته باشند. کنترلرهای مختلف عددی و سیستم های دینامیکی سروو موتوری نیز از دیگر ویژگی این سیستم ها می باشد. . برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. در این راستا شرکت ربات سازان خدمات زیر را ارائه می دهد. برای ساخت و تولید ربات صنعتی، ربات سرگرمی، ربات برای کودکان و … با ما باشید.

۱- انواع شبیه سازی نرم افزاری: ای شرکت با بهره مندی از  توان  کادر نرم افزاری خبره و با تجربه قادر خود شبیه سازی کامپیوتری اعم از شبیه سازی های محاسباتی و عددی به همراه شبیه سازی های گرافیکی را با استفاده از نرم افزار های سالد ورکس را انجام میدهد.

۲- پشتیبانی و تأمین قطعات خطوط تولید رباتیک: با بهره بندی از توان کارکنان این شرکت، در حال حاضر با تدوین برنامه های منحصر به فرد در زمینه پشتیبانی و تعمیرات و نگهداری ربات های صنعتی آماده خدمت رسانی به شرکت های تولیدی و کارخانجات می باشد.

۳-  طراحی، ساخت و تولید رباتیک و اتوماسیون صنعتی: از فعالیت های عمده شرکت ربات سازان می توان به ساخت و طراحی ربات های صنعتی سری و موازی اشاره کرد. با طراحی و ساخت انواع ربات های صنعتی و پزشکی توانسته ایم جایگاه خوبی در میان صنعت بیایم.

نمونه ای از  ربات های صنعتی ساخته شده توسط اعضای شرکت ربات سازان را می توان در زیر مشاهده کرد.

ربات موازی استوارت

index

 

ربات موازی ۶RSS

Mini_Stewart2RobotMakers.ir_

ربات اسکرا

Fig-1-FUM-SCARA-Robot

ربات توانبخش و فیزیوتراپی

Capture

ربات های الهام گرفته شده از طبیعت

Snake-Robot2

ربات های آموزشی پلتفرم

Robot_Platform1

ارتباط با ما:

کانال تلگرام :

@Robot_Makers_Admin

یا شماره تلفن :

۰۵۱ – ۳۸۷۶-۸۵۰۵

تماس حاصل فرمایید.

 

 

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CLOSE
CLOSE